niedziela, Lipiec 23, 2017

Jak wyleczyć modzele i zrogowacenia skóry stóp?

0

Modzele i zrogowaciała skóra na stopach to poważny problem, z którym niełatwo uporać się samodzielnie. Nie dość, że wyglądają nieestetycznie i nie pozwalają nam cieszyć się letnim obuwiem, to jeszcze mogą być bolesne. Jak skutecznie je zwalczyć i przywrócić stopom dobrą kondycję? Najlepiej umawiając się na wizytę u lekarza podologa.

Jak dobrać idealnie dopasowane kosmetyki do potrzeb Twoich włosów

0

Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć w towarzystwie i czuć się pewniej w każdej sytuacji. Prawidłowe dbanie o włosy nie jest łatwą kwestią, jeśli nie wie się jakie produkty stosować. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak jak dobrać kosmetyki do włosów do pielęgnacji włosów, by wydobyć ich naturalne piękno. L’Oréal Professionnel Salon Expert przygotowało gamy kosmetyków odpowiadające na każdy problem dotyczący włosów.

Jak bezpiecznie opalić skórę? Poznaj mleczko brązujące Decléor

0

W okresie wiosennym coraz częściej odsłaniamy ciało. Krótsze sukienki, krótkie rękawy… Chcielibyśmy, by nasza skóra wyglądała pięknie, ale po zimie niestety najczęściej przybiera blady, nieatrakcyjny odcień. Na szczęście istnieją sposoby, by szybko dodać sobie koloru i wyglądać zdrowiej – naszym sprzymierzeńcem w takiej sytuacji będzie mleczko brązujące.

Implanty i mostki stomatologiczne – poznaj różnicę obu rozwiązań

0

Brak pełnego uzębienia to dla wielu osób przykra codzienność, która ma przykry wpływ na ich funkcjonowanie. Współczesna medycyna pozwala na szybkie zażegnanie problemu, który ma swoje odzwierciedlenie zarówno w funkcjonalności, jak i samej estetyce i samopoczuciu. Pacjenci, którzy decydują się na poprawę tego stanu mają do wyboru implanty stomatologiczne lub mostki stomatologiczne. Zanim zdecydujemy się na któreś rozwiązanie warto poznać, czym się one różnią i dla kogo są dedykowane.

Psychoterapia – sesje terapeutyczne, czas trwania, efekty

0

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutą służy do przedstawienia i zdefiniowania problemów, z którymi zmaga się pacjent oraz do ustalenia sposobu poradzenia sobie z nim. Jedna sesja może okazać się niekiedy niewystarczająca. Kluczem na tym etapie jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, który może przyjmować różnorodne formy w zależności od metodologii stosowanej przez danego psychoterapeutę. Niektórzy skupiają się na zadawaniu konkretnych pytań, inni wolą wnioskować na podstawie wywodu pacjenta. Zadaniem terapeuty jest również ocena zdrowia psychicznego pacjenta i podjęcia decyzji czy w danym przypadku wystarczająca może okazać się psychoterapia, czy jednak wymagane będą szersze konsultacje, np. psychiatryczne w kontekście włączeniem farmakologii. Psychoterapeuta na tym początkowym etapie diagnozuje problem, przekazuje swój sposób rozumienia pacjentowi, aby potwierdzić jego słuszność, a następie przedstawia możliwe ścieżki terapii. Niekiedy już takie jedno spotkanie przynosi pacjentowi ulgę i rodzi nadzieję na odmianę swojego życia na lepsze. Już samo zrozumienie przez drugiego człowieka, czego być może ktoś wcześniej pacjent nie doświadczał stanowi pozytywny efekt początków terapii.

Czym jest język geograficzny i jak go leczyć?

0

Mianem języka geograficznego określa się stan zapalny języka występujący w łagodnej formie lub rumień wędrujący języka. Język geograficzny może stanowić objaw chorób ogólnoustrojowych lub schorzeń toczących się w obrębie jamy ustnej. Zdarza się również, że ma on charakter dziedziczny i pojawia się jako rezultat uwarunkowań genetycznych. W takich sytuacjach nie jest on traktowany w kategoriach choroby, ale zostaje uznany za cechę charakterystyczną danej osoby i nie wymaga leczenia.

Okulary Persol – prawdziwe dzieła sztuki

0

Te kultowe włoskie okulary uznawane są za prawdziwe dzieła sztuki. I nic w tym dziwnego – wyróżnia je ponadczasowa linia i subtelna elegancja. Mimo iż w Polsce okulary Persol nadal pozostają stosunkowo nieznane, za granicą już dawno określa się je mianem legendarnych. Duży w tym udział słynnej Grety Garbo, Marcella Mastroianniego, Daniela Craiga i samego Jamesa Bonda, których mogliśmy podziwiać w okularach tej marki. Czym wyróżniają się okulary Persol?

Sposoby na piękne i zdrowe usta

0
Sposoby na piękne i zdrowe usta

Jędrne, lekko zaczerwienione, pełne usta to marzenie każdej kobiety. Nasze usta jednak często narażone są na drobne podrażnienia oraz urazy. Dodatkowo często pękają i są przesuszone. Jak dbać o usta, aby zawsze zachwycały? Oto nasze sprawdzone sposoby!

Sprawdzony sklep internetowy z damską odzieżą

0
Sprawdzony sklep internetowy z damską odzieżą

Kupno odzieży przez Internet wciąż jest kontrowersyjnym tematem. Wiele kobiet uwielbia wybierać ubrania online, natomiast pozostałe panie uważają, że w sieci można kupić jedynie tandetne chińskie bluzki i sukienki. Jak znaleźć sprawdzony sklep internetowy z damską odzieżą?

Srebrne bransoletki damskie otwarte i zamknięte

0
Srebrne bransoletki damskie otwarte i zamknięte

Zgodnie z przewidywaniami, stało się: biżuteria zdominowała świat. Dziś nie króluje ona tylko na wybiegach mody czy na ekranach telewizorów. Zjawiskowe projekty ozdabiają ciała kobiet z różnych środowisk. Bez względu na płeć, wiek, zamiłowania i stan portfela – ozdoby może nosić każdy. Nikogo nie dziwi już fakt, że na ulicach połyskują cyrkonie, a na dyskotekach szeleszczą kolorowe charmsy. Biżuterię nosimy wszędzie i robimy to z wielką przyjemnością. Sprawdź, jakie bransoletki są najmodniejsze w tym sezonie i dowiedz się, dlaczego srebro zwyciężyło w walce z innymi metalami szlachetnymi.