Czym się kierować podczas zakupu damskich rajstop?

0
1833

Zakup rajstop to na ogół mało skomplikowany zakup. Kobiety potrzebując kolejną parę po prostu wchodzą do najbliższego sklepu, wybierają rozmiar oraz kolor i następnie kierują się do kasy. Są one niezbędne do odsłonięcia kobiecych nóg w stylizacjach z sukienkami, czy spódniczkami. Często bywa jednak tak, że dopiero co założona nowa para na nasze nogi potrafi nas zaskoczyć przedziurawieniem w postaci mało efektywnego oczka. Czy posiadasz takie wspomnienia, gdzie tuż przed imprezą Twoje rajstopy odmówiły Ci posłuszeństwa? Aby zagwarantować Ci, że taka sytuacja już się nie powtórzy, koniecznie sprawdźcie listę naszych dwóch podstawowych punktów, z których dowiesz się jak ważną sprawą jest właściwy wybór damskich rajstop w sklepie. Mamy nadzieję, że wszystkie podane przez nas porady pozwolą Ci uniknąć wpadki z pękającymi rajstopami i sprawią, że nowe rajstopy na długo zagoszczą u Ciebie w szafie. Zapraszamy!

Rajstopy z klinem

Klin to część damskich rajstop, który głównie odpowiada za całą ich konstrukcje. Dzięki umieszczeniu go w części majteczkowej, powodują że rajstopy lepiej dopasowują się do nóg, przez co wygodnie układają się na naszym ciele. W sklepie można dokonać dwóch zakupów ze względu na rodzaj klinu. Pierwszy z nich to grubszy, bardziej sztywny, który lepiej utrzymuje całą konstrukcję. Na damskich nogach z reguły sprawdza się on najlepiej, lecz należy pamiętać, że im grubszy, bardziej wytrzymały klin, tym on bardziej będzie się odznaczać na obcisłych sukienkach, czy też spódnicach. Natomiast delikatniejsza wersja z pewnością nie da o sobie znać, ponieważ jego warstwa wtapia się oraz wygładza na kobiecym ciele. Jednak wybór tego rodzaju klinu, może szybko spowodować, że już przy jednym zahaczeniu rajstop możemy zapomnieć o gładkich, jednolitych rajstopach. Wytrzymałe, eleganckie rajstopy kupisz m.in. na https://www.wola.pl/.

Grubość rajstop

Grubość damskich rajstop jest bardzo często zależna od warunków panujących na dworze. Z pewnością panie, które wybierają się na uroczystą imprezę w upalnych promieniach słońca nie zdecydują się na zakup mocno kryjących oraz grubych rajstop. Wybór grubości damskich rajstop może mieć również związek z prezentacją końcową naszych nóg. Im grubszy materiał wybierzemy, tym nasze nogi będą bardziej zakryte. Jakie zatem w sklepie możemy spotkać rajstopy ze względu na rodzaj grubości materiału? Rajstopy 10-15 den to cienka warstwa materiału, która sprawi, że na naszych nogach będzie ona prawie niedostrzegalna. Te z numerem od 20 do 22 den będą z pewnością bardziej odporne na zniszczenia, a rajstopy z numerem od 30 do 80 den nie tylko zagwarantują nam wytrzymałość, ale i większą pełnię krycia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]