Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

0
1924
Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

Manicure hybrydowy stale zyskuje na popularności. Panie zainteresowanie tą usługą zazwyczaj wybierają się w tym celu do profesjonalnej manicurzystki, jednak istnieje również spora grupa, która ma ambicję opanowania tej metody samodzielnie. Wykonanie manicure hybrydowego w domu jest jak najbardziej możliwe, tym bardziej, że sklepów oferujących niezbędne akcesoria, takich jak http://www.lalill.pl/, nie brakuje.

Czego potrzebujemy?

Zanim przystąpimy do zabiegu, musimy zgromadzić niezbędny sprzęt. Potrzebne będą nam: oliwka do skórek, lampa UV, baza hybrydy, wybrany kolor hybrydy, hybryda nawierzchniowa, primer, odtłuszczacz, blok polerski i pilnik. Pamiętajmy, aby sięgając po konkretne produkty wybierać te, które pochodzą z pewnego źródła i prezentują odpowiednią jakość – dzięki temu nie tylko zapewnimy sobie osiągnięcie odpowiedniego efektu, ale również unikniemy zniszczenia płytki paznokcia.

Krok po kroku

Pierwszym etapem manicure hybrydowego jest nadanie paznokciom pożądanego kształtu. Przed rozpoczęciem malowania musimy jeszcze wyciąć skórki i zmatowić powierzchnię paznokcia blokiem polerskim tak, aby hybryda dobrze się na nim trzymała. Następnie używamy odtłuszczacza, ewentualnie – jeśli paznokieć tego wymaga – primera. Po tym zabiegu możemy już zacząć nakładanie hybrydy. Najpierw nakładamy bazę, po czym suszymy ją pod lampą UV. Teraz możemy nałożyć pierwszą warstwę koloru, znowu używając lampy UV po zakończeniu. Powtarzamy to tak długo, aż paznokcie nabiorą takiego wyglądu, jak chciałyśmy, po czym przemywamy odtłuszczaczem ostatnią warstwę, wmasowujemy oliwkę w skórki i w paznokcie i gotowe.

Czy manicure hybrydowy jest zdrowy?

Jeśli nie zmagamy się z żadnymi dolegliwościami, takimi jak odbarwienia, wybroczyny podpaznokciowe, lub następstwa mechanicznych urazów paznokcia, możemy stosować manicure hybrydowy bez obaw – zabieg wykonywany jest na płytce paznokcia i nie odbija się w żaden sposób na jego kondycji, przeciwnie – po zabiegu paznokcie wyglądają zdrowo i mają ładny połysk.

Gdzie kupić niezbędne akcesoria?

Jeśli chcesz się przekonać, czy będziesz w stanie samodzielnie sprostać manicure hybrydowemu – koniecznie odwiedź http://www.lalill.pl/zestawy-hybrydowe/20314-MANICURE-HYBRYDOWY-MEGA-ZESTAW-lakier-lampa-36-W-2000740000160.html. Na tej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, urządzenia i preparaty, zarówno w zestawach jak i pojedynczo. Niezależnie od tego, czy zamierzasz zająć się manicure hybrydowym amatorsko, czy też jesteś profesjonalną manicurzystką która chce wzbogacić wyposażenie salonu, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]