Jaki manicure ślubny będzie modny w 2020 roku? Przyjrzymy się nadchodzącym trendom!

0
1121
manicure ślubny

Rok 2020 będzie zdecydowanie należał do kobiet, które lubią odważne wzory na paznokciach. Czasy, gdy wśród panien młodych królował stonowany manicure francuski lub paznokcie ombre w klasycznych kolorach (różowy+biały) już dawno minęły. W cenie są ozdoby, takie jak diamenty i perełki, a także koronki i wyraźnie widoczne wzorki na paznokciach.

Urozmaicona klasyka

Nawet jeśli kobiety nadal są zwolennikami minimalizmu i lubią klasyczne, cieliste paznokcie, to zamiast tradycyjnego french manicure, stosują manicure francuski odwrócony lub francuski manicure połączony z ombre, a do wszystkiego dodają jeszcze trzeci kolor. Ciekawie wygląda również manicure żelowy lub hybrydowy nude z dodatkami diamentów, z brokatem lub z wypukłymi elementami. Cyrkonie i pozostałe błyszczące elementy nakłada się zwykle u nasady paznokci lub robi się delikatne liniowe wzory na płytce.

Negative effect na paznokciach ślubnych

Coraz chętniej panie wybierają również paznokcie z efektem negatywu. Negative nails to moda, która przywędrowała do nas z Zachodu i coraz częściej widoczne są jej objawy przy ślubnych kobiercach szczególnie wśród tych panien młodych, które postawiły na bardzo nowoczesne suknie ślubne oraz wśród tych kobiet, które urządzają wesele w stylu kosmicznych lat 60.

Naklejki na paznokcie

Poza zdobieniem paznokci samymi lakierami, triumfy nadal w 2020 roku święcić będą naklejki. Szczególnie metaliczne, proste naklejki na paznokciach utrzymanych w jednolitym kolorze – wyglądają bardzo eleganckie i pasują do sukien ślubnych utrzymanych w ultranowoczesnym stylu.

Paznokcie ślubne z efektem lustra

Absolutnym hitem są też paznokcie ślubne z efektem lustra. Jest to hit ostatnich sezonów nie tylko wśród panien młodych, ale także wśród kobiet, które szukają oryginalnego pomysłu na manicure na co dzień. Efekt szkła jest idealny dla wszelkiego typu sukienek ślubnych (może poza tymi utrzymanymi w stylu barrocco).

Na koniec pamiętajmy – niezależnie od panujących trendów, warto wybrać manicure ślubny w takim odcieniu, w jakim będzie on pasował do sukni ślubnej, a także do naszej karnacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]