Odżywka EleverLash – zdrowe i piękne rzęsy!

0
1474
Odżywka EleverLash – zdrowe i piękne rzęsy!

Nie każda kobieta może pochwalić się zdrowymi, długimi i pięknymi rzęsami. Dzieje się tak z wielu różnych powodów – m.in. choroby, zażywania leków, alergii lub z powodów genetycznych. Obecnie na rynku istnieje wiele preparatów, dzięki którym można sprawić, że rzęsy staną się niczym przysłowiowe „firanki”. Wiele kobiet decyduje się także na zabiegi w salonach kosmetycznych – są one jednak kosztowne i systematycznie trzeba je powtarzać. Najnowszym preparatem na rynku, innowacyjnym, który już cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, jest odżywka do rzęs EleverLash. Produkt jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Mogą z niego korzystać nawet osoby o wrażliwych oczach, ponieważ nie podrażnia, nie piecze i nie uczula. Wybranie odpowiedniej odżywki do rzęs jest kluczowe, jeśli chce się mieć piękne, zdrowe i długie rzęsy, które prezentują się spektakularnie nawet, kiedy nie są pomalowane.

Zobacz recenzję odżywki do rzęs EleverLash na https://www.firia.pl/eleverlash-odzywka-do-rzes/

Faza wzrostu włosa trwa kilka miesięcy – najczęściej od 2 do 4 – i dzieli się na 3 podstawowe fazy: anagen, katagen i telogen. Odżywka do rzęs sprawia, że włoski dłużej pozostają w fazie wzrostu, dzięki czemu stają się dłuższe i bardziej gęste. Odżywka pobudza cebulki włosów do szybszego wzrostu. Dzięki temu raz na zawsze można pożegnać sztuczne rzęsy i kleje, które obciążają rzęsy oraz oczy. Często sprawiają, że naturalne rzęsy są później w złej kondycji. Stosowanie odżywki jest nie tylko wygodniejsze, ale także skuteczniejsze, ponieważ efekt utrzymuje się długo po jej odstawieniu.

Preparat należy stosować na noc po wcześniejszym wykonaniu demakijażu. Produkt jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Dostępny jest w bardzo wygodnym i poręcznym opakowaniu. Stosuje się go ją jak eyeliner – małym pędzelkiem nakłada się tuż przy linii rzęs. Szybko się wchłania i od razu zaczyna działać na cebulki włosków. Pierwsze efekty zauważalne są już po dwóch tygodniach systematycznego stosowania. Kluczem do uzyskania pięknych, zdrowych, lśniących i gęstych rzęs jest wybór odpowiedniej odżywki i jej systematyczne stosowanie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]