Piękne i zniewalające spojrzenie – możesz je mieć już dziś

0
7380
Piękne i zniewalające spojrzenie - możesz je mieć już dziś

Marzeniem każdej kobiety jest wyglądać atrakcyjnie i zniewalająco. Z tego powodu codziennie cierpliwie dbamy o stan naszej skóry, paznokci czy włosów. Nie inaczej dzieje się w przypadku twarzy – uzyskanie pięknych ust czy przyciągającego, otoczonego wachlarzem mocnych, czarnych rzęs spojrzenia wymaga odrobiny zachodu. Co możemy zrobić, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt? Odpowiedzią na to pytanie jest zabieg przedłużania rzęs. W zależności od sposobu przedłużania, jakości wykonania i  doboru sztucznych rzęs, efekt może być naprawdę piorunujący, a my od razu poczujemy się lepiej i pewniej.

O czym zapomniał Leonardo?

Każdy z nas kojarzy obrazy wielkiego mistrza. Jednak jeżeli przyjrzymy się dobrze, możemy zauważyć, że najsławniejszym modelkom da Vinci brakuje rzęs, a czasem także brwi. Wynika to z faktu, że na przestrzeni lat farba ma tendencje do blaknięcia, przez co obecnie sławne dzieła wyglądają dziwnie. Podobnie jednak, jak obraz można odrestaurować, tak samo my możemy zadbać o wyjątkową oprawę dla naszego spojrzenia. Z tego względu https://noblelashes.pl/ przeprowadził kampanię, która zakończyła się ogłoszeniem 24 września światowym dniem stylistek rzęs. Więcej o kampanii można obejrzeć w filmie https://www.youtube.com/watch?v=rhdvM1xckMA.

Codzienna pielęgnacja również ma znaczenie

Przedłużanie rzęs to bardzo popularny sposób na ożywienie i uatrakcyjnienie naszego spojrzenia. Jednak poza tym zabiegiem powinnyśmy codziennie dbać o ich odżywienie, stosując odpowiednie kosmetyki. Podobnie jak w przypadku pigmentu farby na płótnie, nasze rzęsy również potrzebują czasem „odrestaurowania” – zastosowania zabiegów pielęgnacyjnych, odpowiednich kosmetyków czy po prostu odpowiedniej diety. Przedłużanie rzęs będzie miało większy sens w sytuacji, gdy baza pod sztuczne rzęsy będzie zdrowa i dobrze odżywiona – dzięki temu będziemy mogły dłużej cieszyć się zniewalającym efektem.

Uwodzicielskie spojrzenie to największy atrybut każdej kobiety. Z tego względu zwykle poświęcamy oczom i ich oprawie szczególną uwagę, niezależnie czy to przy okazji nakładania makijażu czy codziennej pielęgnacji. Przedłużając rzęsy zyskujemy jeszcze piękniejsze, pełniejsze spojrzenie, dzięki któremu mało kto jest w stanie się nam oprzeć. Aby przedłużanie miało długotrwały efekt, musi być wykonane na odpowiednio przygotowanej bazie – zdrowych, mocnych rzęsach. Z tego względu jeżeli planujesz podobny zabieg, warto zgłosić się do profesjonalisty, który przeprowadzi go z wykorzystaniem najlepszych produktów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]