Piękne włosy? Poznaj metodę przedłużenia włosów za pomocą klipsów OxY

0
1408
Piękne włosy

Większość kobiet marzy o pięknych, długich i zdrowych włosach. Niestety nie każda z nas może sobie na to pozwolić. Dużo kobiet ma cienkie, łamliwe włosy, dodatkowo zniszczone farbowaniem i stylizowaniem za pomocą prostownicy lub lokówki. Jednak istnieje bardzo fajny sposób na rozwiązanie tego problemu. Są nim doczepiane włosy.

Jedną z najlepszych metod szybkiej zmiany fryzury jest przedłużenie włosów za pomocą klipsów OxY. Włosy są naturalne, wiec możemy mieć pewność, że nie będą się odznaczały na głowie wśród naszych włosów. Dzięki temu zyskujemy komfort ich noszenia, gdyż nie musimy martwić się , że ktoś zauważy, że nasze piękne, długie włosy tak naprawdę są doczepione. Oprócz tego są to włosy typu clip-in, co pozwala zmieniać fryzurę w zależności od naszego nastroju. W przeciągu kilku minut możemy zmienić długość włosów o nawet kilkadziesiąt centymetrów, w domowym zaciszu, bez konieczności ciągłych wizyt u fryzjera. Na stronie znajdziemy wiele różnych odcieni, dzięki czemu możemy dobrać kolor jak najbardziej zbliżony do naszych naturalnych włosów.

Sam proces przedłużania włosów jest szybki i bardzo łatwy. Aby to zrobić wystarczy lustro, szczotka, włosy i trochę lakieru do włosów. Na początku należy rozczesać włosy. Następnie musimy oddzielić górną część naszych włosów od części dolnej. W miejscu gdzie powstanie granica należy najpierw lekko podtapirować nasze naturalne włosy i spryskać lakierem, a następnie umieścić doczepiane pasma włosów. Czynność tą należy powtórzyć w kilku miejscach tak aby uzyskać zadowalający efekt. Wraz z zakupionymi włosami otrzymujemy instrukcje jak je doczepić, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Kolejnym krokiem jest stylizacja. Włosy clip-in można prostować i kręcić bez obawy, że mogą się zniszczyć. Dzięki temu możemy zabezpieczyć nasze naturalne włosy przed ciepłem lokówki skupiając się na przykład na zakręceniu jedynie dolnych partii włosów. Doczepiane włosy bardzo łatwo też zdjąć. Zajmuje to jedynie kilka chwil. Po zdjęciu warto je rozczesać i włożyć do opakowania, aby nie kurzyły się. Raz na jakiś czas warto jest je też umyć. Można to zrobić zwykły szamponem, a następnie nałożyć odżywkę. Więcej na ten temat można dowiedzieć się wpisując w wyszukiwarkę: włosy doczepiane clip-in na www.oxyextensions.pl.

Uważam, że doczepianie włosów jest cudownych rozwiązaniem dla wielu kobiet. Jest to szybki i tani – w porównaniu z doczepianiem włosów u fryzjera- sposób na zmianę wyglądu. Piękne włosy dodają kobiecie pewności siebie dlatego z całą pewnością warto w nie zainwestować.

[Głosów:2    Średnia:4/5]