Poznaj rozmiar swojego biustu i dobierz odpowiedni biustonosz

0
1604
Poznaj rozmiar swojego biustu i dobierz odpowiedni biustonosz

Kobieta, która dobrze wygląda jest również znacznie pewniejsza siebie. Często wystarczy nowa para butów, sukienka, czy dżinsy, by poczuć się bardziej kobieco, jednak nie możemy zapominać także o bieliźnie. Dobrze dopasowana, podkreślająca walory sylwetki, potrafi znacznie poprawić samopoczucie. Mimo tego, że jej nie widać, odgrywa istotną rolę w kształtowaniu figury i maskowaniu jej mankamentów. Sprawdź jak dobrać idealny rozmiar biustonosza.

Zmierz rozmiar miseczki

Czym jest brafitting?

Mimo tego, że brafitting jest coraz popularniejszy, jeszcze bardzo wiele kobiet nosi źle dobrany rozmiar biustonosza. Nie tylko wygląda to nieelegancko i fatalnie prezentuje się pod ubraniem, ale może deformować piersi, a także prowadzić do bólów kręgosłupa i słabego przepływu krwi. Odpowiedni rozmiar i model biustonosza jest bardzo ważny dla zdrowia oraz może znacznie polepszyć sylwetkę. Nieprawidłowy dobór bielizny wynika z nieznajomości mierzenia rozmiaru biustu – a przecież to takie proste. Podpowiemy Ci co zrobić, by uzyskać precyzyjne wyniki. Zobacz sama! – https://ewabien.com/pl/braftingowe-abc/

Zmierz obwód pod biustem

Zmierz swój biust!

Na początku zaopatrz się w miarkę krawiecką. Następnie stań przed lustrem, by dokładnie wszystko obserwować. Teraz dokonaj pomiarów. Zrób to najlepiej w biustonoszu nieusztywnianym, wtedy wyniki będą najdokładniejsze.

Zmierz obwód pod biustem

Czy wiesz, że to właśnie obwód biustonosza, a nie ramiączka, odpowiada za odpowiednie podtrzymanie biustu? Taśma spodnia aż w 90% utrzymuje nasze piersi. Pamiętaj, że obwodu nie należy mierzyć ani za ciasno, ani za luźno, aby był w 100% niewyczuwalny na ciele. Oprócz tego powinien przebiegać po nim w linii poziomej. Jak zatem dobrze zmierzyć obwód?

Po pierwsze ułóż miarkę wokół klatki piersiowej, tuż pod biustem, zwracając uwagę na to, by układała się równo z przodu i z tyłu. Następnie odczytaj pomiar, upewniając się, że taśma nie jest owinięta zbyt ciasno lub luźno. Na koniec od otrzymanego wyniku odejmij pięć centymetrów, a otrzymaną liczbę zaokrąglij w dół.

Zmierz swój biust

Zmierz rozmiar miseczki

Miseczka stanika musi przede wszystkim obejmować całą pierś w taki sposób, by jej nie uciskać. Jeśli widzisz wystające fałdki po zewnętrznych stronach biustonosza, jest to znak, że nosisz za mały rozmiar. Z drugiej strony nie może też odstawać od piersi, ponieważ to świadczy o tym, że stanik jest za duży. Uważaj również na wbijające się i uciskające fiszbiny!

Jak zmierzyć rozmiar miseczki? Zmierz obwód w najszerszym miejscu biustu przy lekkim nachyleniu. Od uzyskanego pomiaru odejmij obwód spod biustu. Teraz z tabeli rozmiarów dostępnej na stronie producenta bielizny odczytaj dokładny rozmiar Twojego biustu.

brafitting

Miseczka miseczce nierówna

Zadbaj o prawidłowy dobór biustonosza, a od razu poczujesz równicę. To gwarancja ogromnego komfortu i znacznie lepszego samopoczucia. Perfekcyjnie dobrany stanik sprawi, że Twoja postawa również się zmieni, a dzięki temu pozbędziesz się wielu kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Dopasowana bielizna ma naprawdę magiczną moc – pięknie wymodeluje Twoją sylwetkę.

Artykuł dostarczył sklep z ekskluzywną bielizna damską Ewa Bień oferujący wysokiej jakości biustonosze plunge – https://ewabien.com/pl/biustonosze/plunge.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]