Szukasz najnowszej technologii do zabiegów medycyny estetycznej? Zapraszamy do PCZK

0
1210
Wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny

Wysokiej jakości wyposażenie to podstawa do wykonywania skutecznych zabiegów kosmetycznych. Jeżeli chcesz wyróżnić się pod tym względem na tle konkurencji zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu PCZK. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją profesjonalny i skuteczny sprzęt kosmetyczny dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Dołącz do nas i już dziś zakup potrzebne Ci urządzenie – zapraszamy

Wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny

W PCZK stawiamy na wyselekcjonowane, wysokiej jakości technologie i sprzęt najwyższej jakości. Oferujemy najnowsze rozwiązania z zakresu diagnostyki skóry, modelowania sylwetki, odmładzania twarzy oraz leczenia trądziku. Zapewniamy zaopatrzenie wielu szanowanym i uznanym gabinetom kosmetycznym, pozwalając specjalistom na przyjemną pracę i możliwość uzyskiwania doskonałych efektów.

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pokaz sprzętu w Twoim salonie kosmetycznym, w trakcie którego producent zaprezentuje Ci precyzyjnie parametry techniczne konkretnego urządzenia, jego funkcje, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz uzyskiwane efekty.

Kombajny kosmetyczne

W ofercie PCZK znajdziesz wysokiej jakości kombajny kosmetyczne. Te urządzenia o intrygującej nazwie to obudowy, w których możemy pomieścić wiele różnych urządzeń kosmetycznych. W zależności od modelu mogą posiadać wiele różnych zastosowań – znajdziesz sprzęt spełniający nawet 18 funkcji zabiegowych.

Występują one w wielu wariantach, a ich główną zaletą jest oszczędność miejsca. Zamiast kilku urządzeń dostajemy jeden kombajn pozwalający wykonać wszystkie zabiegi. W zależności od budowy kombajny kosmetyczne dzielimy na:

  • mini kombajny kosmetyczne – urządzenia o małej, nastolikowej obudowie przeznaczone głównie do niewielkich pomieszczeń. Oferują kilka funkcji, najczęściej peeling kawitacyjny ze światłoterapią LED, mikrodermabrazję diamentową, mezoterapię bezigłową z prądem galwanicznym, 
  • mobilne kombajny kosmetyczne – modele idealnie nadające się dla kosmetologów ”działających mobilnie. Bez problemu zabierzesz go ze sobą do klienta nawet w wygodnej walizce,
  • profesjonalne kombajny kosmetyczne – wielofunkcyjne urządzenia w dużej obudowie mogą pomieścić olbrzymią liczbę funkcji zabiegowych i pozwalające właścicielowi gabinetu zaoszczędzić olbrzymią ilość miejsca, 
  • spersonalizowane kombajny kosmetyczne – zbudowany, na podstawie Twoich indywidualnych upodobań, oczekiwań oraz potrzeb. Będziesz miał wpływ na Ilość funkcji, kolor obudowy, rodzaj wyświetlacza czy kształt obudowy. Wszystko, aby dokładnie dopasować go do własnego salonu kosmetycznego.

Jeżeli jesteś właścicielem salonu kosmetycznego i szukasz specjalistycznego sprzętu do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do PCZK – najlepszy sprzęt kosmetyczny na rynku!

[Głosów:0    Średnia:0/5]