Biżuteryjne propozycje na prezent dla Taty

0
1024
Biżuteryjne propozycje na prezent dla Taty

Corocznie, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. To właśnie wtedy celebrujemy dar jakim jest bycie tatą. Każdy ojciec otrzymuje od swoich dzieci mnóstwo całusów i uścisków. Miłym gestem jest też skromny podarunek przygotowany specjalnie na taką okazję. To właśnie w Dzień Ojca pokazujemy im jak bardzo nam na nich zależy. Jak szczególną rolę odgrywają w naszym życiu. Dziękujemy im za trud jaki włożyli w nasze wychowanie. Mały prezent dla taty będzie tutaj pełnił ważną rolę. Dlatego podpowiemy Ci dzisiaj co można przygotować dla taty z okazji Dnia Ojca.

Tata jest kim szczególnie ważnym w życiu każdego człowieka. To on uczy nas jeździć na rowerze, to on uczy nas jeździć samochodem, to on wspiera nas podczas egzaminów, wozi na treningi i zawsze jest obok kiedy tego potrzebujemy. To z nim spędzamy wolny czas i rozmawiamy. Dlatego Dzień Ojca i dostrzeżenie roli jaką pełni w życiu młodego człowieka jest tak ważne. Z roku na rok coraz huczniej i chętniej obchodzimy w Polce to święto. Zatem zobacz nasze propozycje na prezent z okazji Dnia Ojca.

Biżuteria – jaką noszą współcześnie mężczyźni?

Pewnie co roku zastanawiasz się co kupić tacie na prezent? Tradycyjne podarunki już były. Niech ciepłe skarpety, perfumy, kolorowe mydełka czy termofor odejdą w zapomnienie. Obecnie panowie lubią czuć się modnie i elegancko Zatem nie kupujmy im kolejnej pary kapci czy krawata. Teraz to biżuteria ma swój czas. Zapewne widzisz na ulicach modnie ubranych mężczyzn z elegancko dobranymi dodatkami do odzieży. Noszą nowoczesne męskie bransoletki na nadgarstkach i zawieszki w przeróżnych kształtach wykonane ze stali chirurgicznej. Łańcuszki męskie, te grube i cienkie oraz krzyżyki w kolorze czarnym lub złotym także widać w męskiej modzie. Ale bransoletki i naszyjniki to nie wszystko. Breloki z łańcuchami, kolczyki, sygnety z grawerem czy męskie piny, to biżuteria, która także znajduje swoich zwolenników. Jeżeli zatem chodzi o męską biżuterię jest w czym wybierać!

Bransoletki i naszyjniki na prezent na Dzień Ojca

Bransoletki i naszyjniki na prezent na Dzień Ojca

Z marką zubiro wybierzesz w tym roku wyjątkowy podarunek dla taty. Możesz zobaczyć modele bransoletek i naszyjników przygotowanych specjalnie na tę okazję: https://zubiro.com/prezent-na-dzien-ojca. Biżuteria, która sprawi radość każdemu mężczyźnie. To wyjątkowe modele, które można ozdobić indywidualnym grawerem, samodzielnie dopasować ich długość do potrzeb każdego pana. Wśród nich znajdziesz męskie bransoletki na skórzanych lub kauczukowych paskach. To klasyczne modele z gładkimi blaszkami w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym. Na każdej z nich możesz zamieścić swój własny tekst, cytat lub motto, a także wybraną grafikę lub zdjęcie. Jeżeli chodzi o naszyjniki tutaj też masz szeroki wybór. Możesz sprezentować ojcu zawieszkę w kształcie piły, klucza francuskiego, łopaty, converse, kasety – takie zawieszki przywodzą na myśl miłe wspomnienia.

Prezent dla taty z grawerem

Prezent dla taty z grawerem

Jeżeli chcesz podarować tacie wyjątkowy prezent to koniecznie spersonalizuj wybraną bransoletkę, naszyjnik, spinkę do krawata lub brelok. Zobacz na blogu sklepu zubiro propozycje na grawer oraz dodatkowe inspiracje na Dzień Ojca: https://zubiro.com/blog/prezent-dla-taty-na-dzien-ojca. Biżuteria ozdobiona indywidualnym grawerem będzie nie tylko ozdobą codziennego stroju, ale także piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia jakim jest Dzień Ojca. Możesz zamieścić tacie jego ulubiony cytat lub slogan z filmu. Motto życiowe, zdjęcie, grafika lub własnoręcznie namalowany obrazek też będą śliczną ozdobą biżuterii. Zobaczysz, taki własnoręcznie przygotowany rysunek lub napisana dedykacja wzruszy każdego faceta. Niezależnie od wieku, każdy mężczyzna poczuje się doceniony, a męska biżuteria sprawi, że codzienne stylizacje nabiorą młodzieńczego charakteru.

Prezent z okazji Dnia Ojca nie musi być sztampowy. Niech papucie, skarpety, żele pod prysznic i woda po goleniu odejdą w niepamięć. Na tegoroczny Dzień Ojca spraw, by poczuł się młodzieżowo i elegancko. Męska biżuteria w formie bransoletki lub nieśmiertelnika będzie strzałem w dziesiątkę.

[Głosów:2    Średnia:5/5]