Body detox – uwolnij swoje ciało od toksyn

0
1202
detox
fot. pixabay.com

W naszym organizmie kumulują się szkodliwe substancje. Dzieje się to właściwie bez naszej świadomości. W długotrwałej perspektywie zaburzają prawidłową prace naszego organizmu i są przyczyną wielu schorzeń i dolegliwości. Jak sobie z nimi poradzić?

Zobacz też:https://www.zdrowie.info.pl/spa-pomysl-krotki-urlop-regeneracyjny/

Jak toksyny przenikają do naszego organizmu

Powietrze, którym oddychamy jest zanieczyszczone. Smog utrzymuje się w większości polskich miast przez kilka miesięcy. Nasz organizm absorbuje też substancje chemiczne z detergentów, którymi co dzień czyścimy swoje mieszkania. Największy jednak wpływ na poziom toksyn w naszym ciele ma jedzenie. Kosmetyki, które stosujemy regularnie również przenikają przez nasza skórę. Produkty spożywcze zawierają coraz większe ilości konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu, barwników. W jednorazowych dawkach są one bezpieczne dla zdrowia. Natomiast spożywane przez lata odkładają się w organizmie i negatywnie oddziałują na jego funkcjonowanie. 

Body detox – sposób na usunięcie toksyn z organizmu

Oczyszczenie organizmu z toksyn może pomóc nam przywrócić zdrowie i dobre samopoczucie, przywrócić siłę i witalność. Najbardziej optymalne efekty daje tzw. Body detox. Jest to połączenie wiedzy tradycyjnej medycyny z medycyną chińską. Według starochińskich wierzeń w naszym ciele umiejscowione są kanały energetyczne, którymi przepływa energia życiowa. Toksyny powodują tworzenie się w tych kanałach złogów, które uniemożliwiają krążenie energii życiowej. W ich udrożnieniu pomoże nam specjalny zabieg. Polega on na moczeniu stóp w specjalnym urządzeniu, które jednocześnie wytwarza w nim prąd zmienny. To jemu zawdzięczamy spektakularne efekty. Pobudza on komórki do prawidłowego działaniu czy tez odbudowy. Nie powinnismy się obawiać zabiegu, jest on całkowicie bezpieczny. 

Gdzie można wykonać body detox?

Do przeprowadzenia zabiegu niezbędny jest wyżej wspomniany już sprzęt. Wiele gabinetów rehabilitacyjnych i innych ośrodków posiada takie urządzenie i chętnie oferują zabiegi. Koszt jednorazowego zabiegu to ok. 50 zł. Wykupując całą ich serię możemy skorzystać ze zniżki. 

Przeczytaj też: http://cialomarzen.pl/czy-tabletki-odchudzajace-faktycznie-przynosza-efekty/

[Głosów:0    Średnia:0/5]