Depilacja laserowa okolic bikini

0
1963
Depilacja laserowa okolic bikini

Delikatna skóra, brak podrażnień i wrastających włosków w okolicach bikini. Każda z nas chciałaby, żeby jej skóra właśnie tak wyglądała. Powoli zbliżamy się do sezonu urlopowego dlatego fajnie byłoby skorzystać z zabiegów depilacji laserowej bikini jeszcze przed latem. To zapewni Ci bardzo duży komfort zwłaszcza wtedy kiedy wybierzesz się w wakacyjna podróż i nie będziesz musiała martwić się o to, że nie masz przy sobie maszynki do golenia.

Depilacja laserowa bikini głębokiego – jak wygląda?

Oczywiście decydując się na zabieg laserowego usuwania okolic bikini koniecznie musisz zwrócić uwagę jakim sprzętem jest wykonywany. Zdecydowanie najlepszą opcją jest depilacji bikini laserem light sheer, działanie tego lasera jest bardzo precyzyjne i pozwala usunąć trwale niechciane włosków 3 razy krótszym czasie niż w przypadku pozostałych sprzętów.

Zanim rozpoczniesz zabiegi laserowe przeprowadzana zostaje z Tobą konsultacja kosmetologiczna w trakcie, której wykluczane są możliwe przeciwwskazania do depilacji laserowej oraz wykonywana jest specjalna próba laserowa, która ma zadanie dostosować go do Twojej skóry i rodzaju włosa.

Po wykonanej próbie, jeżeli nie ma żadnych niepokojących objawów już po kilku dniach można przejść do depilacji laserowej bikini. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego mapowania ciała, ma to na celu jak najbardziej precyzyjne wykonanie zabiegu. W drugiej kolejności stosujemy specjalne kompresy chłodzące, które pozbawiają depilację bikini jakiegokolwiek dyskomfortu. Światło lasera działa bezpośrednio na barwnik znajdujący się we włosie, czyli melaninę. Dzięki temu jest on bardzo precyzyjny i nie uszkadza sąsiadujących tkanek.

Depilacja laserowa bikini głębokiego – ile potrzebuje zabiegów?

Często klienci pytają nas o to ile potrzeba zabiegów do tego, żeby skutecznie pozbyć się włosków z okolic bikini. Już odpowiadamy. Zazwyczaj dla pełnego efektu należy wykonać ok. 6 depilacji laserowych bikini, wykonywanych co 8 – 12 tygodni.Po tym czasie będziesz mogła cieszyć się gładką skórą bez podrażnień!

Hollywodzka i brazylijska depilacja bikini głębokiego

Najbardziej popularnymi rodzajami depilacji laserowej bikini jest hollywodzka i brazylijska. Depilacja brazylijska opiera się na usunięciu owłosienia ze sfery intymnej jednak pozostawiając cienki pasek sięgający do wzgórka łonowego. Depilacja hollywodzka prowadzi do całkowitego usunięcia włosków i uzyskania totalnie gładkiej sfery intymnej.  Po zabiegach depilacji laserowej skóra przez 2 dni może być podrażniona dlatego dobrze zastosować krem lub żel łagodzący z panthenolem.

Laserowa depilacja głębokiego bikini cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Oczywiście największą satysfakcję daje wtedy kiedy jest w pełni skuteczna. W pełni satysfakcjonujące efekty zapewniają tylko lasery diodowe takie, jak Light Sheer. Przestań męczyć się z wciąż odrastającymi włoskami, nieustającym goleniem co kilka dni i podrażnieniami. Możesz to zmienić w bardzo prosty sposób i cieszyć się komfortem i wygodą na co dzień.

[Głosów:2    Średnia:5/5]