Jaka torebka na wiosnę?

0
2381
Jaka torebka na wiosnę?

Wiosna to dobry czas na wymianę garderoby – w tym na zakup nowej torebki. Warto więc wiedzieć, jakie modele będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

Wzory

W sezonie wiosna/lato 2016 zaleca się rezygnację z klasycznych torebek na rzecz torebek wzorzystych. Czarne, klasyczne torby są po prostu nudne, a odważnie i niestandardowe rozwiązania wiodą prym. Im oryginalniejszy będzie print, tym lepiej. Wybór wzoru jest dowolny – może to być zarówno motyw geometryczny, kwiatowy, komiksowy czy też panterka, skóra węża lub zebra.

Wzór na torebce może być dowolny, jednak najmodniejsze będzie dopasowanie go do wzoru, który znajduje się na ubraniu. Nie jest to co prawda łatwe, jednakże efekt jest niezwykle nowoczesny i świeży.

Fasony

W tym sezonie królować będą torebki w kształcie podkowy lub półksiężyca. Ich rozmiar oraz kolorystyka pozostaną dowolne, jednak kształt powinien być niezmienny. Modne będą też torby z miękkiej skóry, które można nosić nawet w ręku, gdyż są niezwykle plastyczne. Na topie znajdą się też minitorebki, której powinny być utrzymane w stylu vintage rodem z lat 50.

Z mody nie wyjdą także plecaki, które od kilku sezonów z powodzeniem zastępują torby. Passe będą natomiast torby z długimi paskami – bez względu na wielkość oraz fason torebki modne będzie noszenie jej w dłoni.

Kolory

W 2016 roku najmodniejsze torby będą białe. Obok bieli pojawiać będą się też pastelowe odcienie, które będą kontrastować z energetycznymi, landrynkowymi dodatkami. Często stosowane będą więc kontrasty, a także wszelkie metaliczne odcienie.

Dodatki

W najbliższym sezonie torby będą urozmaicane różnego typu dodatkami. Będą to między innymi: łańcuchy, miękkie futerka, pompony, frędzle, koraliki czy błyszczące kamienie. Panować będzie zatem dość duża ilość ozdób. Nowym trendem jest też noszenie dwóch torebek jednocześnie bądź noszenie torebki i plecaka naraz. Rozwiązanie to nie będzie już postrzegane jako brak dobrego gustu, a wręcz przeciwnie – będzie ono synonimem znajomości mody i śledzenia najnowszych trendów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]