Modne sploty na jesień 2016

0
2551
Modne sploty na jesień 2016

Choć powakacyjna pogoda nie zmusza nas jeszcze do noszenia czapek, nieprzyjemny wiatr sprawia, że coraz częściej związujemy włosy. Podpowiadamy, jak łatwo stworzyć ciekawe sploty
z użyciem doczepianych pasemek clip-in. Zainspiruj się i samodzielnie wypróbuj modne fryzury na tegoroczną jesień.

ZAKOCHAJ SIĘ W PASEMKACH REMY

Włosy Remy to jedne z najlepszych jakościowo materiałów do doczepiania. Pochodzą z rodziny włosów indyjskich i posiadają wyjątkową formułę tangle free, dzięki której się nie plączą. Wszystkie pasemka wykonane z ich użyciem są mocne, miłe w dotyku i naturalnie błyszczące. Dlatego wybierając włosy do przedłużania lub zagęszczania fryzury, warto zdecydować się właśnie na pasma Remy.

Jesienna pogoda uwielbia płatać figle, więc lepiej być przezornym i fryzurę każdorazowo uzupełniać kilkoma pasemkami clip-in. Dzięki temu prostemu zabiegowi, nasze włosy cały czas będą pięknie uniesione u nasady i sporo zyskają na objętości. A ponieważ więcej włosów oznacza więcej możliwości, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko eksperymentować z różnymi upięciami.

WARKOCZ – SZNUR W KOLORZE MAHONIU


To bardzo szybka, a zarazem efektowna fryzura dla wszystkich fanów splotów. Do jej wykonania będzie potrzebny zestaw dopinek clip-in, który składa się co najmniej z 5 pasemek o wadze ok. 10 gramów każde. Profesjonalne sklepy posiadają w swojej ofercie gotowe zestawy z włosów Remy. Duży wybór takich doczepów znajdziesz w internetowym sklepie Europe-Hair. Za komplet 7 długich, naturalnych pasemek do wielokrotnego użytku, zapłacisz jedynie 139 zł. 

ehc box mahagoni

Pasma clip-in doczepiamy do naszych włosów w taki sposób, żeby spinka i elementy łączeń nie były widoczne. To nieskomplikowana czynność, ale gdyby coś się nie udało, bez obaw – doczepy można odpinać i przypinać dowolną ilość razy. Już po dwóch pasemkach powinnaś nabrać wprawy i żadne kolejne nie sprawi Ci problemu.

Żeby zrobić warkocz-sznur, zwiąż przedłużone włosy w wysoki kucyk i podziel go na dwie, równe części. Następnie oba pasma skręć w prawą stronę, maksymalnie mocno, zostawiając ok. 3 cm luźnych włosów przy końcach. Skręcone pasemka przekładaj jedno nad drugim w lewą stronę, tworząc splot przypominający sznur. Cały czas pilnuj, by włosy były mocno skręcone, inaczej warkocz może się rozplatać. Całość zwiąż ozdobną gumką. Fryzurę możesz wykonać też bez dopinek clip-in, ale pamiętaj, że z nimi będzie ona okazalsza. Rdzawy mahoń idealnie wpasuje się w jesienny klimat i doskonale będzie wyglądał z każdym kolorem włosów naturalnych.

WARKOCZ SUPEŁKOWY W KILKA MINUT


Ten splot jest szczególnie polecany posiadaczkom zdrowych i mocnych włosów. Rewelacyjnie prezentuje się zrobiony na naturalnych doczepach z włosów Remy. Warkocz supełkowy można zaplatać na całej głowie, ale wyjątkowo dobrze prezentuje się poprowadzony z boku, po jednej stronie.

Włosy przedłużone za pomocą kilku pasemek clip-in, delikatnie rozczesujemy i wydzielamy z nich kilkucentymetrowe pasmo z przodu głowy, tuż przy przedziałku. Wydzielone włosy ponownie dzielimy, tym razem na dwie części. Następnie związujemy je w supełek, który lekko zaciskamy, by znalazł się tuż przy nasadzie włosów. Do powstałego supełka dokładamy kolejne, w ilości według uznania. Robimy to w ten sam sposób, łącząc jedno z gotowych pasemek z nowym, takiej samej grubości. Warkocz będzie gotowy już po 3-4 supełkach, tylko od nas zależy, jak długi splot wybierzemy. Gdy uznamy, ze fryzura jest gotowa, pasemko przypinamy wsuwką, a resztę włosów związujemy w luźny kucyk. Całość spryskujemy lakierem lub sprayem utrwalającym fryzurę.

Po więcej inspiracji zapraszamy do sklepu internetowego Europe-Hair. Znajdziesz w nim profesjonalne zestawy do przedłużania fryzur. Z gotowymi pasemkami clip-in żadne upięcie nie sprawi Ci kłopotów. Przekonaj się już teraz.

[Głosów:2    Średnia:5/5]