Najlepsze marki w Kosmepro

0
2555
Najlepsze marki w Kosmepro
Najlepsze marki w Kosmepro

Kosmepro to hurtownia, która bardzo szybko się rozwija i poszerza swoje produkty o kolejne marki światowej klasy kosmetyków profesjonalnych. Naszym zadaniem jest rozprowadzić po wszystkich gabinetach kosmetycznych, salonach SPA i szkół kosmetycznych najlepsze kosmetyki. Jedynym warunkiem przystąpienia do zakupów u nas jest kwalifikacja zawodowa kosmetyczka, kosmetolog, lub musisz być posiadaczem gabinetu. Nie podpisujemy żadnej umowy, nie ma limitów zakupów, nie musisz robić u nas systematycznych zakupów. Nie naciskamy na klienta, zachęcamy go licznymi rabatami, które może u nas uzyskać oraz pomocą w wybraniu produktów. Naszą najlepszą opinią o naszej działalności jest to, że nasze produkty rozsyłamy po całej Polsce oraz mamy sprzedaż zagraniczną. Do takich państw jak Hiszpania, Włochy, Czechy, Irlandia Północna, Niemcy, Holandia, Szwecja, Francja czy Wielka Brytania. Zaufanie naszych zagranicznych konsumentów jest naszą dumą.

Stale poszerzamy ofertę naszych kosmetyków. W naszej ofercie znajdziecie markę Bielenda, która produkuje profesjonalne kosmetyki do ciała i twarzy. Jest to połączenie naturalnych składników i nowatorskich receptur. Jadwiga to również Polski producent profesjonalnych kosmetyków z naturalnych składników. Apis to producent, który cieszy się wysoką jakością swoich produktów. Włoskie firmy w naszej hurtowni to Podacare, która zajmuje się pielęgnacją stóp i iSol, których podstawowym produktem są kosmetyki odmładzające. Posiadamy również kosmetyki tej firmy nadające się do użycia ze sprzętami kosmetycznymi (fale radiowe, infuzji tlenowej, oksybrazji, elektroporacji) oraz bandaże do profesjonalnych zabiegów na ciało. Elle to firma produkująca masę cukrową do depilacji.

W naszej ofercie posiadamy również sprzęty takie jak frezarki, kombajny kosmetyczne, autoklawy, myjki ultradźwiękowe, akcesoria do zabiegów kosmetycznych oraz płyny do dezynfekcji i sterylizacji.

Nasza hurtownia ciągle się rozwija i staramy się przyciągnąć i zatrzymać przy sobie rzeszę klientów. Dbamy o to, by wszystkie salony i gabinety kosmetyczne lub SPA posiadały profesjonalne kosmetyki, które klientkom dają piękną i młodą skórę, a właścicielom daje dobrą rekomendację. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze kosmetyki i dbamy o to, by tylko takie zawsze były u nas dostępne. Zaufaj naszej firmie i zapoznaj się z naszą ofertą, zakupy u nas nie zobowiązują, dlatego w każdej chwili możesz zrezygnować lub po długim czasie zacząć znowu kupować. Więcej informacji na stronie https://kosmepro.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]