Niezbędnik każdej kobiety

0
2364
Niezbędnik każdej kobiety

Wybierając podkład bardzo często mnóstwo kobiet sugeruje się ich ceną, pomimo że jest to produkt, który stosuje się każdego dnia. Wiele marek posiada zawyżone ceny swoich produktów, dlatego że są świadomi siły swojej marki. Jednym z bardziej uczciwych koncernów kosmetycznych, który produkuje kosmetyki dla kobiet na całym świecie jest marka Rimmel. To właśnie ich podład Rimmel Match Perfection został wybrany jako kosmetyk ubiegłego roku, przez profesjonalnych wizażystów i użytkowniczki z wielu krajów świata.

 

Co wyróżnia go na tle innych?

 

Pierwsze co rzuca się w oczy biorąc do ręki opakowanie z produktem jest jego waga. Wszystkie podkłady Rimmel Match Perfection są dostępne w sprzedaży w szklanych opakowaniach. To właśnie one pozwalają na przechowywanie produktu w najlepszych dostępnych warunkach. Dzięki grubemu szkłu, podkład nie ulega procesowi stwardnienia i zważenia się, a jego właściwości nie tracą na sile. Ponadto podkłady Rimmel Match Perfection posiadają system pompujący produkt z wnętrza opakowania na zewnątrz. Ułatwia to dozowanie odpowiedniej dawki i tym samym oszczędzanie.

 

Najważniejszy jest skład

 

Marka Rimmel od zawsze współpracuje ze sztabem dermatologów, którzy w trosce o bezpieczeństwo klientów bada wszystkie składniki pod kątem alergenów i substancji szkodzących. Dzięki temu wszystkie produkty z serii Rimmel Match Perfection są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i kondycji cery. Ponadto ich skład jest wzbogacony o witaminy i minerały, które chronią skórę przed wysuszeniem w zimę i promieniami UV w lato.

 

Kiedy go stosować?

 

Podkład Rimmel Match Perfection dostosowuje się do każdej sytuacji, dzięki czemu można go używać cały rok. Fantastycznie chroni wrażliwe miejsca skóry przed mrozem, dodatkowo je nawilżając. Składniki zawarte w każdym opakowaniu wpływają korzystnie na kondycję skóry twarzy. Formuła charakteryzuje się lekkości, dlatego też po nałożeniu jej na twarz, nie odczuwa się efektu maski. Dobrze wklepany podkład jest oporny na ścieranie się i  pozostaje on na powierzchni skóry nawet do 12 godzin.

 

Letnie wariacje

 

Latem temperatury powietrza są naprawdę wysokie, dlatego też powinno się zwracać szczególną uwagę na to, jakich produktów się używa. Podkład Rimmel Match Perfection charakteryzuje się lekkością , dlatego też jest doskonałym towarzyszem również w wakacje. Promienie UV posiadają szkodliwe działanie na skórę, która może być chroniona tylko poprzez stosowanie kremów z filtrem lub właśnie podkładu. Ze względu na tworzącą się warstwę na twarzy, nie jest ona narażona na oparzenia.

 

Czy podkład wystarczy do osiągnięcia cery idealnej?

 

Cera idealna nie istnieje, bowiem wszyscy posiadają delikatne niedoskonałości. Podkład Rimmel Match Perfection stworzony jest z myślą o kobietach, które są świadome zarówno swoich atutów, jak i niedoskonałości. Wszystkich przebarwień nie można wyleczyć, za to można je zakryć. Podkład nałożony na oczyszczoną twarz i bazę potrafi zdziałać cuda, które diametralnie zmieniają twarz dodając pewności siebie. Ponadto zawarte w nim witaminy dodatkowo nawilża skórę i zapobiegną powstawaniu kolejnych ran.

 

Jak wybierać?

 

Każda kobieta posiada inny rodzaj cery i jej barwę, dlatego dobrze jest przed zakupem poświęcić trochę czasu, i wybrać ten, który idealnie dopasuje się do tej posiadanej. Marka Rimmel i jej Rimmel Match Perfection posiada największa na rynku gamę barw, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować go do swoich potrzeb. W każdej dobrej drogerii powinien znajdować się jeden tester do każdego odcienia. Należy nałożyć go na wierzchnią część dłoni, bądź na nadgarstek i delikatnie go wklepać. Jeśli produkt będzie widocznie się odznaczał, znaczy to, że nie jest on przeznaczony dla nas i należy szukać dalej.

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]