Pielęgnacja twarzy nocą z kremem Miracle Sleeping Garnier

0
2631
Pielęgnacja twarzy nocą z kremem Miracle Sleeping Garnier

Właściwe przygotowanie skóry na noc oraz aplikacja dobrego kremu do twarzy to gwarancja jej promiennego i młodego wyglądu. Poznaj innowacyjny krem na noc marki Garnier, który zadba o Twoją dojrzałą skórę pod każdym względem. W artykule skupiamy się również na tym, jak zadbać o cerę tuż przed pójściem spać!

Dlaczego noc jest tak ważna dla skóry twarzy?

Noc to czas, w którym regeneruje się nie tylko nasz organizm. Wraz z nim odpoczywa również skóra twarzy. Nasza skóra jest tak zbudowana, że wykazuje zdolności samoregeneracyjne. To bardzo cenna funkcja, dzięki niej twarz mimo zmagania się ze szkodliwymi czynnikami ma szansę na całkowitą odnowę i promienność dnia następnego. Nie bez powodu przyjęło się mówić, że dobry sen to lekarstwo na wszystko. Pamiętaj zatem, aby zawsze zadbać o to, by dobrze się wyspać. Wówczas nawet bardzo ciężki dla skóry dzień, zostanie zadośćuczyniony pełną regeneracji nocą, a na drugi dzień skóra będzie wypoczęta i pełna energii!

Przygotuj skórę na noc!

Mimo, że skóra wykazuje zdolność do samoregeneracji, to musisz ją cerze umożliwić. W momencie, gdy odpowiednio nie przygotujesz skóry na noc, regeneracja zostanie zaburzona i nie będzie wydajna. Pamiętaj zatem, aby zawsze przed pójściem spać zmyć makijaż. Demakijaż oczyści skórę twarzy, dzięki czemu będzie ona czysta, a wymiana tlenowa niezakłócona, co przyczyni się do zdrowego wyglądu skóry dnia następnego. Dodatkowo nie zapomnij, aby około 3 razy w tygodniu wykonać peeling i maseczkę. Peeling wyeliminuje martwy naskórek z powierzchni skóry. Maseczka z kolei (w zależności którą wybierzesz) nawilży, zregeneruje, odżywi, a nawet odmłodzi.

Nie zapomnij o dobrym kremie na noc

Przygotowanie skóry na noc i aplikacja dobrego kremu są jednakowo ważne i wzajemnie się uzupełniają. Jeśli nie oczyścisz cery i naniesiesz na nią nawet najlepszy krem, nie zauważysz nic szczególnego. Mało tego, możesz nawet przerazić się nowo powstałymi zanieczyszczeniami dnia następnego. Z drugiej strony, samo oczyszczenie skóry też nie przyniesie zadowalających efektów, gdy pominiesz tak ważny krok, jakim jest aplikacja kremu na noc. Pamiętaj zatem, aby zawsze łączyć te dwie czynności i zadbaj, by stały się Twoim codziennym pielęgnacyjnym rytuałem!

Miracle Cream – Krem na noc dla skóry dojrzałej

Miracle Cream to kosmetyk stworzony dla skóry dojrzałej, która wymaga przeciwzmarszczkowej pielęgnacji. Dedykowany jest do stosowania na noc i sprzyja niezwykle wydajnej regeneracji twarzy. Na następny dzień po zastosowaniu kremu, i to już po pierwszej aplikacji, zauważysz niezwykle zadowalające efekty. Wraz z upływem czasu, podczas którego sumiennie będziesz stosowała ten krem na dobrze przygotowaną skórę, dostrzeżesz jeszcze więcej efektów! Oto główne z nich:

  • krem dogłębnie nawilża; dzięki aktywnym nawadniającym składnikom dostaje się do najgłębszych warstw i struktur skóry
  • cera tuż po przebudzeniu, a nawet w ciągu dnia, jest promienna, pełna blasku i energii
  • dłuższa aplikacja kremu Miracle jest gwarancją gładkiej skóry, z widocznie zmniejszoną ilością zmarszczek
  • innowacyjna formuła kremu o konsystencji bazującej na nowym rodzaju polimeru pełni funkcję maseczki; krem zatem otula twarz i sprawia, że wszelkie składniki w nim zawarte nie wyparowują, ale dostają się do wnętrza skóry
  • krem działa również niczym lifting, to dlatego tuż po przebudzeniu skóra jest niesamowicie gładka i jędrna

Miracle Cream znajdziesz w ofercie kremów Garnier. Odwiedź stronę tej marki i zapoznaj się także z innymi kosmetykami, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o Twoją dojrzałą skórę twarzy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]