Skuteczny przeszczep włosów w Katowicach

0
1790

Łysienie jest dla wielu mężczyzn bardzo stresującym zjawiskiem. Mało jest za to panów, korzy z radością witają wypadające z wiekiem włosy, powiększające się zakola czy coraz wyższe czoło. Wielu za to bardzo przeżywa takie zmiany i wszelkimi sposobami próbuje temu zapobiec. Jednakże, poza pewnymi wyjątkami, łysienie jest zapisane w genach i niewiele można na to poradzić. Można za to obecne zdziałać wiele od innej strony, a mianowicie dokonać skutecznego przeszczepu włosów. Dziedzina medycyny zajmując się transplantologią włosów również poczyniła ogromne postępy i współczesne metody przeszczepu włosów są o wiele bardziej skuteczne i dają trwalszy efekt. Polscy mężczyźni również mogą dziś korzystać z transplantologii włosów na światowym poziomie. Jedną z klinik oferujących usługi najwyższej klasy jest klinika dra Turowskiego w Katowicach.

Transplantologia i leczenie włosów coraz skuteczniejsze

Postęp technologiczny nie ominął również dziedziny transplantologii. Współczesne techniki dokonywania zabiegów przeszczepu włosów pozawalają na skuteczniejsze dokonanie tego zabiegu, lepszy efekt wizualny, trwalsze przeszczepy. Nie bez znaczenia jest również o wiele krótszy czas trwania zabiegu. Panowie na pewno docenią to, że trudno jest odróżnić przeszczepione włosy od naturalnych. Wraz z rozwojem techniki, pojawiają się coraz to kolejne kliniki i gabinety transplantologiczne, a to skutkuje niższymi cenami i większą dostępności tej oferty. Jeśli chodzi o przeszczep włosów Katowice są jednym z tych miast, gdzie można przejść taki zabieg, a dr Turowski i stosowane przez niego metody powodują, że pacjenci polecają sobie jego usługi.

Leczenie włosów z pomocą robotów

Tym, co wyróżnia klinikę dr Turowskiego jest przed wszystkim nowatorska, ale już niezwykle skuteczna metoda wykonywania przeszczepu włosów przy pomocy robotów. Ten zabieg trwa znacznie krócej, ale przede wszystkim oferuje o wiele lepszą skuteczność. Włosy lepiej się przyjmują, a przeszczepionego obszaru głowy nie sposób odróżnić od reszty zarostu. Z tej metody mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Panie najczęściej są zmuszone do transplantologii i leczenia włosów wskutek przebytych chorób. Ponadto dr Turowski i jego klinika oferują leczenie włosów rozmaitymi metodami, które spowalniają proces łysienia i wzmacniają istniejące cebulki pobudzając je do wzrostu. Jeśli zatem ktoś zmuszony jest wykonać przeszczep włosów Katowice są miastem, gdzie taki zabieg można wykonać na najwyższym światowym poziomie, nie ponosząc przy tym jakichś drastycznych kosztów.

Więcej dowiesz się na stronie http://www.drturowski.pl/pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]