Eliminacid – Opinie, recenzje, oferty – Gdzie kupić

0
1842
Eliminacid

Spożywanie niezdrowego jedzenia zawsze ma negatywny wpływ na nasz organizm. Czasami nie pojawiają się żadne zmiany w naszym wyglądzie, ale narządy wewnętrzne mogą bardzo cierpieć. W wyniku zakwaszenia organizmu zmniejsza się jego zdolność do wchłaniania składników odżywczych, także coraz gorzej sobie radzi ze szkodliwymi produktami przemiany materii. Tłuste i niezdrowe jedzenie nie zawsze powoduje tycie, jednak bardzo często zanieczyszcza nasz organizm. Skutkiem zakwaszonego organizmu mogą być nie tylko nadwaga, ale też słabe włosy lub uczucie zmęczenia. Dlatego każdy z nas powinien czasem robić sobie mały detoks lub regularnie stosować środki odkwaszające organizm. Elicinacid to suplement diety wspierający utrzymanie równowagi kwasowo – zasadowej. Dlatego idealnie sprawdzi się przy przeciwdziałaniu zakwaszania organizmu.

Eliminacid – składniki

Eliminacid ma bardzo bogaty skład o korzystnym działaniu dla naszego organizmu. Znajdziemy w nim wyciąg z kwiatów róży stulistnej, który wspiera fizjologiczne procesy eliminacji, a także wspomaga utrzymanie równowagi kwasowej. Ta roślina pomaga też sprawić, aby żołądek i wątroba prawidłowo funkcjonowały. Dodatkowo wspiera pracę układu krążenia, a także pomaga utrzymać prawidłowe właściwości krwi.

Kolejnym składnikiem eliminacidu jest wyciąg z zielonej herbaty, który przyczynia się do spalania tłuszczów. Ma też bardzo dobry wpływ na prawidłowe działanie dróg moczowych oraz nerek. Wyciąg z zielonej herbaty wspomaga również prawidłową pracę najważniejszego narządu, czyli serca, oraz wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Ma też bardzo korzystny wpływ na utrzymanie zdrowych kości.

Eliminacid zawiera też wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, którego głównym zadaniem jest pomoc w naturalnej detoksykacji organizmu, a także odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Kolejny składnik to cynk, który ma wpływ na utrzymanie zdrowej skóry, włosów i paznokci, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.

Produkt ten ma swoim składzie również witaminę C, która wspomaga produkcję kolagenu, dzięki czemu zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstki. Kolejne składniki eliminacidu sprawiają, że zmniejsza się uczucie zmęczenia i znużenia, a są to witamina B12, witamina B6, witamina C, foliany, kwas pantotenowy, niacyna, ryboflawina oraz żelazo.

Eliminacid

Wszystkie te składniki mają wpływ na:

  • zachowanie zdrowych kości,
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała,
  • zachowanie zdrowych włosów, skóry i paznokci,
  • utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu,
  • utrzymanie prawidłowej pracy układu moczowego,
  • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia,
  • utrzymanie prawidłowych funkcji serca, żołądka i wątroby.

Jak stosować eliminacid?

Należy przyjmować 1 tabletkę dziennie suplementu. Szczególnie poleca się go w przypadku zakwaszenia organizmu oraz walki z dodatkowymi kilogramami. Produkt wspomaga kontrolę oraz utrzymanie równowagi kwasowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]