Fenomenalne rzęsy 3d

0
1345
fenomenalne rzęsy 3d
fot. pexels.com

Jednym z ostatnich trendów, które nie przemijają, a wręcz zyskują na popularności są rzęsy. Gęsty wachlarz rzęs to coś o czym marzy wiele kobiet i nierzadko decydują się na to, by zagęścić je za pomocą metody 3D.

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/rzesy-3d-cena/

Sztuczne rzęsy

Niektóre kobiety podchodzą bardzo sceptycznie do tematu sztucznych rzęs, obawiając się kiczowatego efektu, który nie podkreśli ich urody, a spowoduje, że będą wyglądać zabawnie. Nie ma jednak co o tym tak myśleć, gdyż coraz to nowsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs nie dopuszczają takich efektów. Jednym z nich jest metoda 3D.

Rzęsy, które są odpowiednio zagęszczone i wydłużone wyglądają fenomenalnie. Każda właścicielka takich rzęs zyskuje na swoim wyglądzie. Nie tylko podkreśla nimi głębię swoich oczu, ale również może nimi kokietować swoich adoratorów!

Rzęsy 3d

Fenomen rzęs 3d polega na tym, że są one bardzo długie i bardzo gęste. Wiele kobiet decyduje się na zabieg doczepiania takich rzęs, ze względu na to, że nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest bardzo wygodny.

Takich rzęs nie musisz podkreślać tuszem dodatkowo, a mało tego, po wizycie u kosmetyczki i przeprowadzeniu zabiegu doczepiania rzęs 3d masz spokój z rzęsami na jakieś 3 miesiące! Sam zabieg oczywiście nie boli, to po prostu doczepianie na odpowiedni klej sztucznych kępek rzęs. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż może to trochę potrwać.

Bardzo ważne jest to, by sprawdzić najpierw u kosmetyczki, czy nie mamy uczulenia na klej do rzęs. Bywa tak, że wiele kobiet niestety jest uczulone na jakiś składnik w kleju i wówczas oczy mogą spuchnąć, zaczerwienić się oraz swędzieć lub piec, a to może prowadzić do gorszych chorób oczu w późniejszym czasie. Aby tego uniknąć sprawdź u kosmetyczki na skórze, czy nie masz żadnego uczulenia, a jeśli nie, to śmiało zdecyduj się na zabieg, zobaczysz jak pięknie będziesz wyglądać! Poza tym, z takimi rzęsami naprawdę podbijesz niejedno serce!

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/dobierz-idealna-fryzure-dla-siebie/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]