Gdzie możemy zakupić perfumy od Bois 1920?

0
1809

Poszukujesz perfum, które będą jedyne w swoim rodzaju? Lubisz przyprawowe i orientalne kompozycje? W takim przypadku warto zapoznać się z ofertą włoskiego producenta Bois 1920. Gdzie możemy zakupić jego produkty?

Włoska firma Bois 1920 nie działała zbyt długo – założona w 1920 roku została zamknięta kilka lat później. Wynikało to przede wszystkim z faktu, że syn założyciela – Guido Galardiego nie był zainteresowany dołączeniem do rodzinnego biznesu.

Firma została wskrzeszona w 2005 roku przez wnuka Guido – Enzo. W jej ofercie możemy znaleźć szeroką gamę ciekawych zapachów przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w tym zapachy, które nawiązują do kompozycji stworzonych w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

Niszowe perfumy Bois 1920

Produktów od Bois 1920 nie znajdziemy jednak w każdej perfumerii. Na próżno szukać ich w popularnych sieciowych perfumeriach zlokalizowanych w galeriach handlowych. Nie oznacza to jednak wcale, że nie są one dostępne w Polsce w ogóle. Znajdziemy je przede wszystkim w tak zwanych perfumeriach niszowych, które specjalizują się w sprzedaży kompozycji zapachowych od mało znanych marek.

Niszowe perfumerie Bois 1920 możemy zakupić stacjonarnie oraz internetowo, wobec tego nie musimy nawet wychodzić z domu, aby złożyć swoje zamówienie – paczka z flakonikiem może być u nas nawet następnego dnia.

Bois 1920 – stacjonarnie i przez internet

Gdy mieszkamy w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław, a także w innych dużych miejscowościach, perfumerie niszowe będziemy mogli odwiedzić osobiście. Wtedy, na miejscu, możemy zapoznać się z propozycjami od Bois 1920 oraz od innych interesujących i mało znanych producentów.

W przeciwnym przypadku, jeżeli nie planujemy wyjazdu do dużego miasta, zamówienie możemy złożyć internetowo. Nie oznacza to jednak wcale, że musimy kupować perfumy w ciemno. Zanim zdecydujemy się na zakup dużej buteleczki z perfumami, możemy zakupić próbkę. To zwykle koszt około 10 złotych. Wtedy możemy w domu przetestować, czy dany zapach odpowiada naszym oczekiwaniom. Gdy coś przypadnie nam do gustu, możemy zdecydować się na zakupienie pełnowymiarowego flakonika.

[Głosów:1    Średnia:5/5]