Jeansy dobrane do naszej figury

0
2128

Jeansy to bezapelacyjna klasyka i choćbyśmy bardzo chciały obalić tę tezę, to jest to absolutnie niemożliwe. W dzisiejszych czasach znalezienie kobiety bez chociażby jednej pary tych spodni w swojej szafie graniczy z cudem! Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze konkretny model będzie dobrym wyborem dla naszej sylwetki! Właśnie dlatego dziś damy wam kilka podpowiedzi co do tego, czego szukać dla naszej figury na następnej wyprawie na zakupy.

Gruszka

Gruszka to nie tylko bardzo smaczny owoc, ale także powszechnie przyjęta nazwa dla figury, która jest nieco węższa w górnej części, ale też bardziej zaokrąglona u dołu. Jeżeli potrzebujecie lepszej wizualizacji, spójrzcie na  Jennifer Lopez! Jeżeli i ty masz taką sylwetkę, potrzebujesz spodni, które będą miały wyższy stan wraz z lekko rozszerzanymi nogawkami. Ważne jest to, aby nie powiększać nie potrzebnie naszych nóg, a wręcz przeciwnie: wykorzystywać pewnie triki, aby zamaskować co nieco. Jedną z takich sztuczek jest bezwarunkowe unikanie wszelakich przetarć, które raczej nie pomogą nam w osiągnięciu optymalnego wyglądu.

Klepsydra

Na przeciwległym biegunie znajduje się sylwetka najczęściej pożądana przez całe rzesze kobiet, czyli tak zwana klepsydra. Mowa tutaj o figurze z dobrze znanym charakterystycznym wcięciem w talii! W przypadku doboru spodni musimy dopilnować tego, aby w wybranym przez nas model był dobrze dopasowany w pasie i jego stan kończył się maksymalnie pod linią pępka. Czasami bywa to bardzo kłopotliwe, jednak jesteśmy pewne, że poradzicie sobie z tym zadaniem. Do tego wystarczą odpowiednie szpilki i tak uwielbiana przez wiele kobiet sylwetka staje się jeszcze piękniejsza!

Jabłko

Czas na sylwetkę typu jabłko. Dla takiej figury strzałem w dziesiątkę okażą się spodnie o wyższej talii wraz z wysoko naszytymi kieszeniami tylnymi. Czemu zwracamy uwagę akurat na ten element? Otóż potrafią one całkowicie zmienić optyczne postrzeganie naszych pośladków. Aby dodatkowo wyszczuplić nasze nogi, wystarczy zdecydować się na ciemniejszy kolor spodni i gotowe! Nie było tak trudno prawda?

Sprawdź damskie jeansy Tommyego Hilfigera które będą modne w nadchodzące lato https://www.markoweubrania.com/kategoria/spodnie-jeansy-leginsy-tommy-hilfiger

Podsumowanie

Dobór spodni najlepiej komplementujących naszą sylwetkę nie jest wcale takim trudnym zadaniem, jakim mogłoby się wydawać. Czasami wystarczy naprawdę podstawowa wiedzą, aby ułatwić sobie cały proces. Dobrze dopasowane spodnie to nie tylko źródło dobrego wyglądu, ale także nieskrywanej niczym pewności siebie!

[Głosów:2    Średnia:5/5]