Kroplówki

0
3265

Pacjenci z zaawansowanymi chorobami nowotworowymi bardzo często podlegają już pod leczenie paliatywne. Lekarze przychylają się prośbom rodziny takiego pacjenta, by umieścić go w domu. Jednak przy tego rodzaju pacjentach konieczne jest systematyczne podawanie im leków przeciwbólowych w formie kroplówek. Jak ten problem rozwiązać?

Kroplówki dla pacjentów unieruchomionych

Pacjenci paliatywni bardzo często wymagają żywienia medycznego – dojelitowego lub dożylnego. Ich ciała są już zbyt wycieńczone chorobą, by mogli oni przyjmować pożywienie lub leki doustnie. W ich chorobie bardzo ważne jest regularne dostarczanie silnych środków przeciwbólowych. Pozwalają one pacjentowi zasnąć. W przypadku tak ciężkich pacjentów, kroplówki Gdynia oferowane z dojazdem do domu pacjenta są wybawieniem.

Usługi kroplówki w domu

Transportowanie unieruchomionego pacjenta na kroplówki każdego dnia lub zostawianie go w szpitalu, by miał kroplówki na miejscu, jest dla rodziny pacjenta dużym obciążeniem. Dlatego ważne, by odnaleźć kompromis – kroplówki Gdynia są takim właśnie kompromisem. Pacjent może przebywać na co dzień w swoim własnym łóżku i nie musi być zawożony na kroplówki do przychodni. Wykwalifikowana pielęgniarka odwiedza go z kroplówką w dowolnym miejscu i czasie. Wykona profesjonalne wkłucie, skontroluje stan pacjenta i poda mu kroplówkę w taki sposób, by dostarczać mu jak najmniej stresu i bólu. Takie usługi stają się coraz bardziej popularne i polecane zarówno przez lekarzy, jak i zadowolonych pacjentów. Oszczędzają czas i nerwy pacjenta i jego rodziny, a także zmniejszają kolejki w przychodniach generowane przez pacjentów wymagających regularnych wlewów.

[Głosów:2    Średnia:3/5]