Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym – zdobądź tytuł najlepszego linergisty

0
945
Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym

Zapraszamy na Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym organizowane przez Hanami Pigments. Wydarzenie odbędzie się 23-24.04.2022 roku w Warszawie w hotelu Arche znajdującym się pod adresem Aleja Krakowska 237. To jedno z największych wydarzeń w branży kosmetycznej tego roku, którego nie możesz przegapić!

Fair Play PMU Championship – zaprezentuj swoje umiejętności

Zmagania w ramach Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym odbywać się będą w trzech głównych kategoriach: Grand Master, Master i Junior. Jest to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności linergistom znajdującym się na różnych poziomach zaawansowania. Poszczególne konkurencja polegać będą na zapigmentowaniu brwi żywych modelek modelki konkretną metodą.

Jury składać się będzie z dyplomowanych trenerów linergistów z wieloletnim doświadczeniem uczestniczących w wielu konferencjach i szkoleniach oraz wydarzeniach związanych z PMU. Będą to osobistości z całej o Europy, które przyczyniły się do rozpowszechnienia i popularyzacji światowego rynku pigmentacji. To szansa na spotkanie i rozmowę z osobami posiadającymi ogromną wiedzę i orientujących się w najnowszych trendach w branży. Takie doświadczenie może okazać się bezcenne i pomóc w rozwoju Twojej kariery zawodowej oraz własnego biznesu.

W celu utworzenia danej kategorii wymagana będzie minimalna liczba 20 osób. Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2022 r. – jest ono całkowicie bezpłatne. Pełen regulamin i kartę zgłoszeniową  i cennik biletów znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia. Sprawdź swoje umiejętności! Mistrzostwa makijaż permanentny – najlepsza impreza tego roku w branży kosmetycznej.

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami – stabilna i trwała pigmentacja

Zapraszamy również do naszego sklepu, gdzie znajdziesz najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego wykorzystujące najnowsze technologie. Produkty marki Hanami polecane są przez wielu specjalistów w branży ze względu na doskonałe efekty pigmentacji zapewniające subtelne podkreślenie, bez przerysowań i nienaturalnych akcentów. 

Cechują się one doskonałym składem nie zawierającym żadnych szkodliwych substancji, przez co są biokompatybilne z organizmem i nie powodują żadnych niechcianych reakcji.  Opracowane z wykorzystaniem technologii NOVOXX® pigmenty działają przeciwzapalnie, dzięki czemu proces gojenia u pacjentek jest łagodniejszy i postępuje zdecydowanie szybciej. Wybierając barwniki Hanami, zapewniasz więc klientkom trwały i zachwycający efekt oraz pełen komfort.

Sprawdź nasz pełny asortyment pigmentów i akcesoriów do makijażu permanentnego – Hanami Pigments.

[Głosów:0    Średnia:0/5]