Odżywka Fattener – przełomowy kosmetyk pogrubiający włosy

0
2913
Odżywka Fattener – przełomowy kosmetyk pogrubiający włosy

Cienkie, rzadkie włosy to problem i przyczyna kompleksów u wielu kobiet, ale również mężczyzn. Każdy, kto borykał się z taką dolegliwością, dobrze wie, jak trudno się z nią uporać. Na rynku znaleźć można wiele środków, które gwarantują fantastyczne efekty. Jednak w rzeczywistości kończy się jedynie na obietnicach.

Dlaczego więc warto wypróbować odżywkę bez spłukiwania Fattener i czym różni się od innych tego typu produktów? Niewątpliwie to właśnie jej keratynowa formuła sprawia, że włosy optycznie wydają się puszyste i gęste. Można dzięki niej uzyskać efekt, jak po wyjściu od fryzjera. Nie wierzysz? Przeczytaj dalej!

Keratynowa odżywka bez spłukiwania – produkt do zagęszczania włosów

Keratyna ma tę niezwykłą właściwość, że przenika w głąb łodygi włosa i w ten sposób dostarcza mu wielu składników odżywczych. Dzięki temu, że Toppik Fattener posiada bardzo duże stężenie kreatyny, już przy pierwszym użyciu odżywki ma się wrażenie, że włosy są gęstsze, a regularne stosowanie tylko wzmocni ten efekt. Co więcej, włosy odżywione keratyną dużo łatwiej się rozczesują i układają, co sprzyja ich odpowiedniej pielęgnacji. Po użyciu produktu efekt jest naprawdę zaskakujący: włosy nie są sklejone, ale dobrze usztywnione, dzięki czemu nawet niekorzystne warunki atmosferyczne nie popsują ułożonej fryzury. Jesteś ciekawy tego kosmetyku? Zajrzyj na: https://www.tredu.pl/toppik/toppik-fattener-100ml,27.html, by dowiedzieć się więcej.

Preparat pogrubiający do włosów – Toppik Hair Fattener

Innowacyjność odżywki Toppik Hair Fattener polega na tym, że nie trzeba jej spłukiwać. Dzięki temu keratyna, czyli naturalne białko ma szansę przeniknąć do najgłębszych części włosa i odżywić je od nasady po końcówki. Po wchłonięciu łodyga włosa zamyka się i w ten sposób blokuje substancje, które go wypełniły. Dzięki temu efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu. Korzystając z produktu przy każdym myciu włosów zauważysz, że włosy zaczną szybciej rosnąć, a przy tym staną się również błyszczące i miłe w dotyku.

Jak używać odżywkę Toppik Fattener?

Odżywka może być stosowana nawet codziennie (w zależności od tego, jak często myjesz włosy). Wśród produktów Toppik znajdziesz także szampon, który razem z nią stworzy zgrany duet, dający jeszcze lepsze efekty odbudowy włosów. Produkty mogą pogrubić je nawet o 50%. Sposób użycia odżywki jest naprawdę prosty. Wystarczy niewielką ilość kosmetyku nałożyć na dłonie i wmasować w mokre, umyte włosy. Teraz pozwól włosom wyschnąć lub wysusz je suszarką, układając tak, jak lubisz. Chcesz poznać więcej szczegółów? Odwiedź stronę: https://www.tredu.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]