Przygotuj ciało do lata! Zobacz, jak pozbyć się cellulitu i dobrze czuć się w bikini

0
7430
Przygotuj ciało do lata! Zobacz, jak pozbyć się cellulitu i dobrze czuć się w bikini

Jesteśmy w samym środku sezonu wakacyjnego. Wiele z nas marzy o tym, żeby założyć krótkie dżinsowe szorty albo wskoczyć w ulubione bikini, jednak nie może tego zrobić ze względu na cellulit, którego się wstydzi. Wszelkie kremy dostępne w drogeriach nie dają zwykle zadowalających efektów. Na szczęście nowoczesne kliniki urody dysponują dziś nowoczesnymi urządzeniami, za sprawą których można skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej i kompleksów z nią związanych.

W jaki sposób można usunąć cellulit?

Cellulit można usunąć przy pomocy zabiegu Endermologie Alliance. Metoda jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Polega na rozmasowaniu próżniowym miejsca dotkniętego cellulitem przy użyciu odpowiedniego urządzenia LPG Endermologie Alliance lub Cellu M6 Integral (lub też Lipo M6). Specjalne rolki poruszające się z różną prędkością w przeciwnych do siebie kierunkach doskonale radzą sobie z cellulitem na udach czy pośladkach, redukując przy okazji problem zwiotczałej, wiszącej skóry i świetnie radząc sobie z opuchniętymi nogami wywołanymi słabym krążeniem limfy w organizmie.

Czy zabieg Endermologie jest bolesny?

Nie, metoda Endermologia Alliance Rzeszów jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla organizmu. Jest wykorzystywana w najlepszych klinikach urody na całym świecie. Certyfikat europejski (CE) i amerykański (FDA) gwarantują nieinwazyjność i pewność zabiegu. Usuwanie cellulitu jest proste, a przy okazji pozwala ujędrnić zwiotczałą skórę. Na uwagę zasługuje również krótki czas zabiegu, który zajmuje około 35 minut. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zabieg powinno się wykonać około 2 lub 3 razy w tygodniu, a w kolejnych miesiącach utrwalać jego efekty raz na 4 tygodnie.

Na jakie efekty zabiegu Endermologie Lipomassage możesz liczyć?

Rezultatem zabiegu jest przede wszystkim pozbycie się cellulitu, niezależnie z jakim stopniem zaawansowania problemu miałyśmy do czynienia. Masaż wykonany przy użyciu specjalnego urządzenia wpływa pozytywnie na jędrność skóry, którą można utracić czy to w wyniku porodu, odchudzania, czy też na skutek upływu czasu i procesów starzenia. Zabiegi na cellulit, opierające się na rozmasowaniu i pozbyciu się skórki pomarańczowej skutkuje również wymodelowaniem sylwetki i – co za tym idzie – efektem wyszczuplenia. Poprawa kondycji skóry, jej elastyczności, ograniczenie obrzęków i opuchlizny wynikającej ze słabego przepływu limfy – to również pozytywne rezultaty poddania się zabiegowi Endermologie Lipomassage. Redukcja cellulitu przy użyciu profesjonalnego sprzętu LPG Endermologie Alliance może mieć dobry wpływ także na redukcję blizn czy oparzeń, z którymi się zmagamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]