W poszukiwaniu najlepszego tuszu do rzęs

0
1219
tusz do rzęs
fot. pexels.com

W robieniu makijażu bardzo często chodzi o to, jakich kosmetyków używamy. Nie tylko trzeba mieć odpowiednie umiejętności, aby go wykonać, ale również trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jakie zabiegi makijażowe podkreślają naszą urodę. Nie mniej, jednak, aby móc wykonać piękny makijaż, należy zainwestować w dobrej jakości kosmetyki. Dziś sprawdzamy tusze do rzęs.

Zobacz też: http://radiobc.pl/tusz-do-rzes-ranking-najlepszych/

Jaki tusz do rzęs wybierać?

Tusz do rzęs dobieraj w zależności od rodzaju swoich rzęs i efektu, jaki chcesz osiągnąć. Na rynku masz dostępne produkty, które wydłużają rzęsy, pogrubiają, a także dają efekt sztuczności lub naturalności.

Warto również rozważyć zabiegi, które przygotują rzęsy do aplikowania tuszu, a także wzmocnią je i podwoją efekt, który zapewni im tusz do rzęs. Mowa tu o zalotce i odżywkach pielęgnujących rzęsy.

Dbając o rzęsy pamiętaj również o odpowiednim ich demakijażu. Stosuj dobre kosmetyki, nie rozmazuj tuszu podczas zmywania go, stosuj preparat delikatnie.

Najlepszy tusz

Jeśli chcesz osiągnąć efekt pogrubienia oraz wydłużenia swoich rzęs, wypróbuj model od marki Bourjouis Twist Up the Volume, który ma możliwość zmiany szczoteczki na pogrubiająca lub wydłużającą rzęsy. Można stosować je jedna po drugiej, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Drugim wyborem jest świetny Maybelline Colossal Volume Intense, który nada wam idealnego looku, rodem z reklam. Tusz bowiem mocno podkręca rzęsy, pogrubia je i wydłuża. Idealny na wszelkie imprezy i szalone wieczory!

Tuszem na co dzień, który naszym zdaniem jest bardzo dobrym wyborem, jest Eveline Mega Size, którego wykręcona szczoteczka podkręca rzęsy oraz je wydłuża, nadając bardzo naturalnego wyglądu, który dosłownie podkreśla urodę.

Przy wyborze tuszu do rzęs pamiętaj, aby kierować się zasadą, żeby podkreślał on twoją urodę, a nie obciążał wachlarzem sztucznych rzęs. Lepiej podkreślać to, co dała nam matka natura, niż ingerować w nią i szpecić się nieodpowiednim wyborem kosmetyku!

Przeczytaj też: http://www.derm-art.pl/kosmetyki-z-apteki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]