Czy warto być konsultantką Avon?

0
8021
Czy warto być konsultantką Avon?

Możemy traktować to jak pracę dodatkową lub taką na pełny etat. Niezależnie od tego, ile czasu poświęcimy, mamy możliwość rozwijać swoje umiejętności współpracy i komunikacji z klientami, a także poszerzać swoją wiedzę na temat kosmetyków. Bycie konsultantką Avon to ciekawe wyzwanie, dzięki któremu możemy nie tylko korzystać i oferować innym najlepszej jakości produkty, ale także współpracować z szerokim gronem ciekawych ludzi.

Jak zacząć?

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił, w pierwszej chwili musisz zarejestrować się na stronie http://avon.zarejestrujemycie.pl/. Po utworzeniu konta warto zajrzeć do specjalnie przygotowanej Strefy Konsultantki, w której można zamawiać produkty oraz zapoznać się z bazą wiedzy na temat sposobu działania strony i dostępnych kosmetyków. Dla każdego konsultanta jest to podstawowe źródło wiedzy, dzięki któremu może prowadzić efektywną sprzedaż.

Dodatkowym atutem Strefy jest zakładka z promocjami, w której można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty, czasem jeszcze niższe niż te wyszczególniane w katalogach Avon. Jeżeli polujesz na konkretny produkt, warto od czasu do czasu sprawdzić aktualnie proponowane rabaty.

Strefa Konsultantki – moje konto

Jest to bardzo ważna zakładka, zawierająca wszelkie dane oraz informacje o twoich finansach. Zaglądając do tej części strefy możesz łatwo sprawdzić stan swojego konta, a dzięki zakładce e-płatności wypłacisz je w bezpieczny sposób. Warto również pilnować informacji podanych w zakładce z danymi osobowymi, ponieważ błędne dane mogą utrudnić korzystanie z platformy.

Poprzez zakładkę moje konto możesz także sprawdzić, kto jest twoim opiekunem Avon, a także skontaktować się z tą osobą, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Więcej na ten temat można znaleźć pod adresem http://avon.zarejestrujemycie.pl/strefa-konsultantki-avon-przewodnik/.

Szkolenia pomogą ci sprzedawać

Ponieważ nie każdy od razu jest mistrzem sprzedaży, do twojej dyspozycji jest również baza wiedzy o produktach oraz strategiach, które pomogą ci osiągać zamierzone cele. Część materiałów jest również dostępna jako pliki do pobrania, dzięki czemu możesz je mieć zawsze przy sobie. Szkolenia z wiedzy dotyczącej sprzedaży pomogą ci nie tylko w pracy jako konsultantka Avon, ale mogą być również użyteczne w codziennym życiu czy twojej podstawowej pracy.

Bycie konsultantką Avon to z całą pewnością wyzwanie. Aby osiągać sukcesy musisz nauczyć się, jak działać, a nierzadko także przełamywać swoje słabości i wychodzić ze strefy komfortu. Praca o takim charakterze nie tylko zaowocuje dodatkowymi pieniędzmi w budżecie, ale może przede wszystkim nauczyć cię elastyczności i wyrobić zdolność do szybkiego uczenia się, dzięki czemu również inne dziedziny życia staną się dla ciebie łatwiejsze. Przekonaj się sama i już dziś spróbuj swoich sił.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]